EY Analityk / Konsultant (Robotic Process Automation) in Poland

Title: Analityk / Konsultant (Robotic Process Automation)

Location: PL- -Warszawa

Job Number: WAR000PH

EY to międzynarodowa firma świadcząca usługi doradcze w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego i transakcyjnego. Zatrudniamy ponad 2900 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 212 000 pracowników z 700 biur w 140 krajach.

W EY zyskujesz wsparcie w realizacji celów zawodowych i prywatnych. Zdobywasz cenne doświadczenia i stawiasz czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku. Wszystko to odbywa się w atmosferze rzetelności i w ramach współpracy z największymi firmami. Samodzielnie budujesz swoją karierę, przy naszym pełnym wsparciu w zakresie zawodowym. Zyskujesz elastyczność w życiu prywatnym i zawodowym, dzięki której masz czas na realizację swoich pasji. Gdziekolwiek jesteś, w EY masz szansę być sobą: wyrażać swoje zdanie, energię i entuzjazm.

Zespół Doradztwa Biznesowego w zakresie efektywności finansowej realizuje projekty według światowych wzorców, które usprawniają i optymalizują działalność oraz dostosowują się do wymogów prawnych - a w efekcie poprawiają sytuację ekonomiczną - największych międzynarodowych i polskich firm. Należymy do globalnego zespołu Financial Services Operations.

Qualifications:

Jesteś zainteresowany nowymi technologiami? Chcesz wspierać liderów sektora finansowego w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych? Dołącz do naszego zespołu Robotic Process Automation.

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy Konsultanta (Robotic Process Automation)

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie analiz procesów biznesowych klientów

  • Identyfikacja potencjału automatyzacji procesów przy użyciu rozwiązań Robotics Process Automation

  • Przygotowywanie koncepcji wdrożeń rozwiązań RPA, w zakresie merytorycznym, jak i wybranych elementów technologii IT

  • Opracowywanie prototypów rozwiązań RPA oraz realizacji proof-of-concept (PoC)

  • Projektowanie, budowa, testy i produkcyjne wdrożenie rozwiązań automatyzujących procesy (robotów)

  • Opracowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej (opis procesów, zastosowane skrypty/kod itp.)

  • Kierowanie pracami zespołu analityków/ konsultantów RPA (do 5 osób)

  • Współpraca z konsultantami biznesowymi oraz kierownikiem projektu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończonych studiów wyższych

  • Minimum 2 lat doświadczenia w zakresie optymalizacji lub automatyzacji procesów

  • Umiejętności analizy biznesowej

  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Dużym atutem będzie znajomość co najmniej jednego z wiodących rozwiązań RPA np. Prism, Automation Anywhere, UiPath, WorkFusion

  • Atutem będzie znajomość VBA, .NET, PL/SQL

  • Atutem będzie znajomość metod optymalizacji procesów np. Lean,Six Sigma, TQM

  • Atutem będzie znajomości zwinnych metodyk zarządzania projektem (agile)

  • Atutem będzie znajomość JavaScript/HTML

  • Atutem będzie znajomość procesów podmiotów z sektora finansowego (banki i ubezpieczyciele)

Oferujemy:

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Udział w budowie pionierskich rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla klientów w Polsce i za granicą

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzeniaZainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim, załączenie CV.

#LI-PL