EY Jobs

Job Information

EY Senior Auditor in Budapest, Hungary

Senior Auditor

Assurance

Requisition # BUD00078

Post Date Feb 11, 2020

Rólunk

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

A munkatárs feladata lesz

  • Ügyfeleink részére magas minőségű könyvvizsgálati szolgáltatásbiztosítása

  • A könyvvizsgáló csapat munkájában való aktív részvétel az audit munkaminden szakaszában

  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, a csapattagokkal és atársosztályokkal

  • Adott projekthez kapcsolódó feladatok allokálása, stratégia meghatározásaés a folyamat szervezése

  • Junior kollégák tanítása, támogatása, koordinálása

  • Felmerülő ad-hoc problémák megoldása a helyszínen

  • Iparági és gazdasági mutatók elemzése és monitorozása

Kiket keresünk?

Elvárások

  • Gazdasági diploma és legalább 2-4éves könyvvizsgálati területen szerzett tapasztalat (pénzügy-számvitelvégzettség előny)

  • Legalább középfokú angol-nyelvtudás

  • Jó problémamegoldó, kommunikációs és analitikus képesség

  • Önálló, precíz munkavégzés, csapatmunka

  • Rugalmasság, változó környezethez való alkalmazkodásképessége

  • Ügyfélközpontú hozzáállás

  • MS Office felhasználói ismeretek (Word, Excel)

Előny

  • IFRS / US GAAP területén szerzett tapasztalat

  • Folyamatban lévő ACCA, CFA, HCA tanulmányok

Amit kínálunk

  • Gyors karrierút egy dinamikusan fejlődő, nemzetköziüzleti környezetben

  • Fiatalos, lendületes munkakörnyezet

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör

  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség

DirectEmployers