EY Jobs

Job Information

EY Senior Tanácsadó - Capital & Debt Advisory in Budapest, Hungary

Senior Tanácsadó - Capital & Debt Advisory

Strategy and Transactions

Requisition # BUD000AF

Post Date Jan 06, 2021

Az EY Tranzakciós Tanácsadási Szolgáltatások csoportja lehetőséget kínál, hogy senior tanácsadóként csatlakozz egy folyamatosan növekedő csapathoz. Nálunk a helyed, ha szereted a változatosságot, szívesen megismerkednél több iparággal és fontos számodra a folyamatos tanulás.

A Finanszírozási és Restrukturálási tanácsadással foglalkozó terület finanszírozási, beruházás-, projekt-, és akvizíció finanszírozási tanácsadást nyújt növekvő vállalatoknak, valamint pénzügyi restrukturálási, finanszírozási tanácsadást eladósodott vállalatoknak.

A tevékenység kiterjed nem teljesítő hitelekkel (NPL) kapcsolatos bankoknak és befektetőknek nyújtott tanácsadásra.

A munkatárs feladata lesz

  • Finanszírozási, beruházási, projekt és akvizíciófinanszírozási tranzakciókban való részvétel

  • Pénzügyi restrukturálási tranzakciók megvalósítása

  • Meglévő finanszírozási struktúra és feltételek áttekintése

  • Új finanszírozási struktúra és hitelfeltételek kialakítása, megvalósítása és támogatása a bankokkal való tárgyalások során

  • Alternatív finanszírozási források, lízing, kötvény, mezzanin finanszírozás, VT, VNT támogatások bevonása

  • Jövőbeni ügyfelek számára ajánlatok elkészítésében és dokumentációjában való részvétel, prezentációk készítése

  • Kommunikáció az ügyféllel és a finanszírozó felekkel

  • A helyszíni munka során az asszisztens kollégák irányítása

Magadra ismersz? Sikeres leszel, ha:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség

  • Minimum 3 év banki vállalat- vagy projekt (konzorciális) finanszírozásban, hitel elemzésben illetve restrukturálásban, work-out, pre work-out területen szerzett tapasztalat

  • A vállalati hitelszerződések feltételrendszerének részletes ismerete

  • A vállalati üzleti terv és pénzügyi/adósságszolgálati modell ismerete

  • Erős analitikus és elemző készség

  • Magabiztos pénzügyi/számviteli/cash flow ismeretek

  • MS Office magas szintű felhasználói ismerete

  • Logikus gondolkodás, összefüggések felismerése

  • Kiváló kommunikációs készség angol és magyar nyelven egyaránt

Amit tőlünk várhatsz

  • A világ egyik legnagyobb professzionális szolgáltató csapatának tagja lehetsz

  • Fiatalos, lendületes munkakörnyezet

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör

  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség

  • Versenyképes fizetés és juttatások

Ha magadra ismertél, jelentkezz hozzánk online!

DirectEmployers