EY Jobs

Job Information

EY Senior Tanácsadó - Valuation, Modelling, Economics in Budapest, Hungary

Senior Tanácsadó - Valuation, Modelling, Economics

Strategy and Transactions

Requisition # BUD000A0

Post Date Dec 15, 2020

Az EY Tranzakciós Tanácsadási Szolgáltatások csoportja lehetőséget kínál, hogy szeniorként csatlakozz egyfolyamatosan növekedő csapathoz. Nálunk a helyed, ha szereted a változatosságot, szívesen megismerkednél több iparággal és fontos számodra a folyamatos tanulás.

Az Értékelési- és Üzleti modellezési csoport klasszikus szolgáltatási területe a társaságok, eszközök, kötelezettségek értékelése. Az értékelési tanácsadás az üzleti élet számos területén, adó-, számviteli-, tranzakciós- és jogi-szabályozási kérdésekben nyújthat segítséget a társaságok vezetői és tulajdonosai számára. Az értékelési szolgáltatások mellett fokozott figyelmet fordítunk a vállalatok stratégiai döntései támogatásához szükséges kvantitatív elemző modellek építésére. Ezeknek az üzleti-pénzügyi modelleknek a felhasználása nagyon sokrétű lehet, az adótervezéstől a projekt finanszírozhatósági-megtérülési modelleken keresztül a komplex vállalati átszervezési-, vagy operációs optimalizációs modellekig.

Feladatok

  • Vállalatértékelések, üzleti tervek, megvalósíthatósági tanulmányok készítése és felülvizsgálata különböző iparágakban

  • Pénzügyi és üzleti modellek elkészítése, felülvizsgálata

  • Vállalatok historikus pénzügyi adatainak elemzése

  • Iparági elemzések elkészítése, iparági trendek kutatása és elemzése

  • Jövőbeni ügyfelek számára ajánlatok elkészítésében és dokumentációjában való részvétel, prezentációk készítése

  • Kommunikáció az ügyféllel

  • A helyszíni munka során az asszisztens kollégák irányítása

Követelmények

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség (elsősorban számvitel és pénzügy/ pénzügyi matematika területen)

  • 2-4 év vállalatértékelésben, üzleti modellezésben szerzett tapasztalat

  • Magabiztos pénzügyi/számviteli ismeretek

  • MS Office magas szintű felhasználói ismerete

  • Ingatlanpiaci tapasztalat előnyt jelent

  • Erős analitikus és elemző készség

  • Logikus gondolkodás, összefüggések felismerése

  • Kiváló kommunikációs készség angol és magyar nyelven egyaránt

Amit kínálunk

  • Érdekes szakmai munkát vezető multinacionális és hazai ügyfeleinknél

  • Nemzetközi és magyarországi, rendszeres, színvonalas képzést

  • Gyors, tervezhető karriert

  • Versenyképes fizetést, juttatásokat

  • Egy dinamikus, fiatalos, nemzetközi csapat együttműködését

Ha magadra ismertél, jelentkezz hozzánk online!

DirectEmployers