EY Manager, Business Tax Advisory, Poznań in Poznań, Poland

Manager, Business Tax Advisory, Poznań

Tax

Requisition # POZ0001S

Post Date Jun 07, 2018

Dział Doradztwa Podatkowego w EY (dawniej Ernst & Young) to miejsce, gdzie znajomość prawa i ekonomii pozwala tworzyć najlepsze rozwiązania. Pomagamy naszym klientom w zmniejszaniu obciążeń podatkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Nasze usługi w zakresie Business Tax Advisory są zaprojektowane tak, aby oferować pełen zakres usług doradczych w zakresie podatkowym.

Twoje główne zadania

W ramach naszego zespołu będziesz rozwijać swoje kompetencje w takich projektach, jak:

  • zarządzanie ryzykiem podatkowym, wdrożenie procedur podatkowych oraz mechanizmów kontrolnych,

  • doradztwo nakierowane na ograniczenie kosztów podatkowych (przeglądy podatkowe zorientowane na identyfikację obszarów oszczędności),

  • doradztwo w zakresie cen transferowych,

  • wsparcie w wypełnieniu obowiązków raportowania w zakresie podatków, takich jak wdrożenie i testowanie JPK,

  • doradztwo w zakresie transakcji i restrukturyzacji biznesu,

  • bieżące doradztwo podatkowe dla podmiotów z różnych branż.

Pasujesz do nas, jeśli:

  • cechuje Cię przedsiębiorczość i ambicja,

  • masz min. 6 lat doświadczenia zawodowego w pracy z klientem w obszarze doradztwa podatkowego (w firmie doradztwa podatkowego lub w wewnętrznym dziale podatkowym),

  • masz wyższe wykształcenie (preferowane kierunki finansowe, ekonomiczne i prawne),

  • umiesz prowadzić projekty i zarządzać zespołem projektowym,

  • bardzo dobrze znasz język angielski i polski,

  • dodatkowym atutem będąuprawnienia Doradcy Podatkowego lub rozpoczęta ścieżka ich zdobywania.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób, które chcą rozwijać się w obszarze doradztwa podatkowego, a także dobrze odnajdują się w dynamicznych zespołach realizujących różnorodne projekty dla klientów z wielu branż.

Oferujemy:

  • wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów,

  • samochód służbowy,

  • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości,

  • indywidualnie projektowaną mapę szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie,

  • platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji,

  • wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą,

  • rozwój oparty na kulturze feedbacku i wsparciu ze strony indywidualnego career consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych,

  • elastyczny czas i miejsce pracy,

  • program EY Care & Wellness, a w nim: masaże, karty sportowe, opiekę zdrowotną, PlayStation, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz dołączenie CV.

EY (dawniej Ernst & Young) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 250 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to również największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2900 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Poprzez swoje działania ma ambicję budować lepszy świat pracy dla pracowników, klientów i całej społeczności.