EY Jobs

Job Information

EY Associate w Zespole Prawa Nieruchomości, EY LAW in Poland

Associate w Zespole Prawa Nieruchomości, EY LAW

Tax

Requisition # POL0026G

Post Date 6 days ago

W związku z dynamicznym rozwojem praktyki nieruchomościowej, poszukujemy osoby na stanowisko Associate.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Umożliwimy Ci udział w międzynarodowych projektach w zakresie prawa nieruchomościowego i handlowego pod okiem doświadczonych prawników.

Twoje główne zadania:

  • badanie stanu prawnego nieruchomości oraz sporządzanie raportów due diligence,

  • udział w transakcjach M&A; przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej dotyczącej sprzedaży nieruchomości lub udziałów w spółkach,

  • przygotowywanie opinii prawnych oraz memorandów z zakresu prawa nieruchomości, prawa budowlanego, prawa cywilnego (ze szczególnym uwzględnieniem prawa rzeczowego),

  • przygotowanie oraz opiniowanie umów związanych z obrotem nieruchomościami w języku polskim i języku angielskim,

  • przygotowanie oraz opiniowanie projektów umów związanych z procesem inwestycyjnym,

  • wsparcie starszych prawników w ich codziennej pracy.

Umiejętności, które wykorzystasz:

  • zapraszamy osoby cechujące się analitycznym umysłem i umiejętnością jasnego formułowania myśli,

  • ambitne, chcące się uczyć, nastawione na rezultaty i pracę w zespole, odpowiedzialne i kreatywnie podchodzące do problemów,

  • systematyczne, skrupulatne i wykazujące się inicjatywą.

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

  • adwokat/radca prawny 1-2 lata po ukończonej aplikacji, 3-5 lat doświadczenia w sprawach z zakresu prawa nieruchomościowego i budowlanego zdobytego w kancelarii prawnej lub w firmie deweloperskiej,

  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów due diligence nieruchomości oraz udział w transakcjach nieruchomościowych,

  • doświadczenie w zakresie prawa korporacyjnego i handlowego, doświadczenie w reorganizacjach spółek w ramach grup kapitałowych,

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego (w tym prawa rzeczowego),

  • znajomość prawa budowlanego oraz doświadczenie w procesie inwestycyjnym mile widziane,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom C1), w tym terminologii prawniczej, pozwalającej na swobodną komunikację i tworzenie dokumentów.

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy i szkolenia na najwyższym poziomie,

  • pracę w profesjonalnym zespole, w otoczeniu ludzi czerpiących radość z tego, co robią,

  • ambitne projekty dla największych firm krajowych i zagranicznych,

  • możliwość współpracy z międzynarodową grupą ekspertów EY Law,

a także:

  • kwalifikacje i certyfikaty

  • różnorodne doświadczenia w ramach różnorodnych projektów

  • Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości

  • indywidulna mapa szkoleń

  • elastyczny czas i miejsce pracy

  • dedykowany Career Counselor

  • program EY Care & Wellness

  • biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

DirectEmployers