EY Jobs

Job Information

EY Senior, Zespół Tax Technology & Transformation in Poland

Senior, Zespół Tax Technology & Transformation

Tax

Requisition # POL001X5

Post Date Apr 07, 2021

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Zespół Tax Technology & Transformation wchodzący w skład Działu Doradztwa Podatkowego EY Polska (dawniej Ernst & Young) to miejsce, w którym rozwiązujemy problemy na styku podatków i technologii oraz projektujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne wspierające codzienną pracę zespołów podatkowych. Każdy projekt, przy którym pracujemy, jest inny – pozwalając nam zdobywać różnorodne doświadczenia i poznawać ciekawych ludzi.

Twoje główne zadania:

W ramach naszego zespołu będziesz brać udział w takich projektach, jak:

  • projektowanie aplikacji podatkowych i bliska współpraca z developerami,

  • wdrożenia raportowania JPK u klientów krajowych i międzynarodowych,

  • merytoryczne wsparcie konfiguracji systemów ERP dla celów podatkowych,

  • analiza procesów podatkowych i pomoc w ich optymalizacji,

  • analiza danych i elektroniczne przeglądy podatkowe,

  • opiniowanie aktów prawnych w zakresie technologii podatkowych (np. e-faktury),

  • codzienna współpraca z innymi podmiotami EY w regionie w zakresie digitalizacji funkcji podatkowej.

Umiejętności, które wykorzystasz:

  • przedsiębiorczość i ambicja,

  • zdolności analityczne,

  • pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych i chęć rozwoju,

  • dbałość o szczegóły i umiejętność organizacji pracy,

  • umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe,

  • teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień podatkowych oraz:

  • zagadnień związanych z zarządzaniem projektami lub

  • zagadnień związanych z developmentem aplikacji lub

  • zagadnień związanych z systemami ERP.

  • wyższe wykształcenie (preferowane w zakresie finansów, ekonomii, IT, prawa itp.),

  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (MS Excel w szczególności).

Docenimy również:

  • przedsiębiorczość i ambicję,

  • rozwinięte zdolności analityczne,

  • rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • znajomość metod zarzadzania Agile/Scrum popartą certyfikatami,

  • praktyczną znajomość systemów księgowych (SAP/Oracle/Comarch),

  • doświadczenie we współpracy z zespołami developerskimi.

Pasujesz do nas, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w obszarze technologii podatkowych,

  • cechują Cię rozwinięte zdolności analityczne,

  • potrafisz obsługiwać następujące programy:

  • Power BI,

  • Alteryx,

  • MS Excel w zakresie VBA,

  • Jira.

  • znasz metody zarzadzania Agile/Scrum i masz to poparte certyfikatami,

  • posiadasz rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • posiadasz praktyczną znajomość systemów księgowych (SAP/Oracle/Comarch),

  • masz doświadczenie we współpracy z zespołami developerskimi.

Oferujemy:

  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla klientów w Polsce i za granicą

  • wsparcie w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów

  • zdobycie unikalnego doświadczenia z pogranicza podatków i technologii,

  • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości,

  • indywidualnie projektowana mapa szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie,

  • platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji,

  • wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą,

  • rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego career consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych,

  • program EY Care & Wellness, a w nim: masaże, karty sportowe, opieka zdrowotna, PlayStation, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • elastyczny czas i miejsce pracy,

  • biuro z ładnym widokiem, w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy.

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

DirectEmployers