EY Jobs

Job Information

EY Analityczka/ Analityk, Zarządzanie Ryzykiem Informatycznym, Consulting in Warszawa, Poland

Analityczka/ Analityk, Zarządzanie Ryzykiem Informatycznym, Consulting

Consulting

Requisition # WAR001J1

Post Date Oct 09, 2020

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Analityczkę / Analityka do zespołu Zarządzania Ryzykiem Informatycznym (IT Risk and Assurance), zajmującego się wspieraniem przedsiębiorstw w identyfikacji, analizie i zarządzaniu ryzykiem

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Pracując dla naszych Klientów zapewniamy, by technologia i systemy informatyczne przyczyniały się do wzrostu wartości biznesu, zwiększenia skuteczności działania oraz ograniczenia ryzyka. Realizując projekty doradcze, łączymy wiedzę techniczną oraz biznesową, uwzględniając różnorodne punkty widzenia wewnątrz organizacji naszych Klientów, a także zmieniające się otoczenie regulacyjne.

Twoje główne zadania:

  • Przeglądy procesów biznesowych i IT

  • Identyfikacja i ocena ryzyka oraz weryfikacji mechanizmów kontrolnych w systemach informatycznych, ocena bezpieczeństwa informacji oraz systemów informatycznych

  • Przeglądy systemów informatycznych, praktyk stosowanych w działach informatycznych badanych firm oraz ocena ich zgodności z branżowymi praktykami

  • Audyty zarządzania zmianą orz dostępem logicznym do systemów IT

  • Analiza oraz organizacji i nadzoru nad jakością danych

  • Analiza danych z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi (SQL, SAS, R)

  • Wykorzystanie analizy danych i metod statystycznych do wsparcia procesów biznesowych

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • zainteresowania technologiami informatycznymi oraz analizą danych,

  • chęci rozwoju w przynajmniej jednym z obszarów świadczonych przez nas usług,

  • zdolności analitycznych,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego,

  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,

  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania,

D odatkowym atutem będzie:

  • znajomość narzędzi wykorzystywanych do analizy dużych zbiorów danych (np. SQL), znajomość podstaw finansów / rachunkowości oraz zagadnień związanych z audytem wewnętrznym

Kogo szukamy:

  • wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych,

  • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia z elementami informatyki, finanse i bankowość),

  • dobrych wyników na studiach,

Oferujemy:

  • udział w największych i najbardziej prestiżowych projektach przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą,

  • program rozwoju zawodowego,

  • zdobywaniu różnorodnych doświadczeń,

  • spersonalizowanym programie kursów i szkoleń,

  • coachingu i mentoringu,

  • unikalny EY Care & Wellness – to min. karty sportowe, masaże biurowe, warsztaty edukacyjne i wiele innych,

  • pracę z najlepszymi specjalistami z branży,

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze audytu i zarządzania ryzykiem IT.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

DirectEmployers