EY Konsultant / Starszy Konsultant, Intelligent Automation, Warszawa in Warszawa, Poland

Konsultant / Starszy Konsultant, Intelligent Automation, Warszawa

Advisory

Requisition # WAR000X4

Post Date May 09, 2018

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Masz praktycznie doświadczenia z zastosowania nowoczesnych technologii w rozwiązaniach biznesowych?Chcesz wspierać liderów Działu Doradztwa Biznesowego w optymalizacji i automatyzacji procesów?

Dołącz do naszego zespołu Intelligent Automation.

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy Konsultanta / Starszego Konsultanta (Intelligent Automation).

Twoje główne zadania:

  • odpowiedzialność za realizację działań projektowych w wybranych strumieniach prac,

  • kontakt z klientem podczas spotkań dotyczących optymalizacji i automatyzacji procesów,

  • analiza procesów biznesowych oraz identyfikacja potencjału do optymalizacji i automatyzacji,

  • zbieranie wymagań i tworzenie rozwiązań biznesowych dla klientów,

  • projektowanie i realizacja automatyzacji procesów z użyciem rozwiązań klasy RPA,

  • samodzielna budowa rozwiązań RPA oraz koordynacja prac mniej doświadczonych członków zespołu,

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej opisu procesów, zastosowanych skryptów/kodu,

  • współpraca z menedżerami projektów wdrożenia rozwiązań RPA.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • ukończone studia wyższe (preferowane wykształcenie techniczne, IT lub ekonomiczne),

  • minimum 2-4 lata doświadczenia w realizacji projektów o charakterze wdrożeniowym i optymalizacyjnym (w tym cześć z zastosowaniem technologii RPA),

  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego z wiodących rozwiązań RPA np. BluePrism, UI Path, Automation Anywhere,

  • umiejętność samodzielnego budowania rozwiązań RPA ,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego,

  • znajomości metodyk prowadzenia projektów (np. Agile).

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w zakresie stosowania metodyk optymalizacji procesów biznesowych (Lean, Six Sigma),

  • znajomość Visual Basic, Python,

  • obsługa języka JavaScript i HTML,

  • znajomość rozwiązań Machine Learning.

Oferujemy:

  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,

  • udział w budowie pionierskich rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii,

  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla klientów w Polsce i za granicą,

  • wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów,

  • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości,

  • indywidualnie projektowana mapa szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie,

  • platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji,

  • wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą,

  • rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego career consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych,

  • elastyczny czas i miejsce pracy,

  • Program EY Care & Wellness , a w nim: masaże, karty sportowe, opieka zdrowotna, PlayStation, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim, załączenie CV.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

EY zapewnia wszystkim kandydatomjednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci,wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.