EY Jobs

Job Information

EY Konsultantka/Konsultant SAP Security_GRC in Warszawa, Poland

Konsultantka/Konsultant SAP Security_GRC

Consulting

Requisition # WAR001UP

Post Date May 10, 2021

Pracujemy w 100 krajach na całym świecie, zatrudniamy 5500 ekspertów SAP. Skupiamy się na strategii, przeprowadzamy transformacje oraz implementujemy rozwiązania. Jesteśmy nagradzanym zespołem ekspertów. Przez pięć lat z rzędu EY zyskał uznanie jako kluczowy globalny partner SAP. W latach 2017-2018 zdobyliśmy nagrodę w kategorii Partner Wdrożeniowy Roku, w 2016 roku w kategorii Jakość a w 2015 roku zostaliśmy uznani za najszybciej rosnącą praktykę SAP na świecie. Aktualnie do zespołu SAP poszukujemy Konsultantów posiadających doświadczenie w minimum jednym z wymienionych obszarów: SAP Security i GRC.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Na stanowisku Konsultanta SAP Security oraz GRC będziesz miał możliwość pracy przy projektach dla największych przedsiębiorstw, otaczając się i współpracując z globalnymi ekspertami. Będziesz raportował do managera obszaru SAP Security.

Twoje główne zadania:

• Uczestnictwo w projektach skupionych na transformacji biznesowej z obszaru zarządzania ryzykiem.

• Definicja oraz wsparcie w implementacji nowych modeli zarządzania uprawnieniami w systemach SAP

• Implementacja najnowszych rozwiązań SAP, bazujących na technologii SAP4/HANA, SAP GRC oraz IDM

• Prowadzenie projektów wdrożeniowych GRC

• Zapewnienie jakości w projektach z zakresu usprawnień bezpieczeństwa systemu SAP

• Przeglądy, budowa i przebudowa modelu uprawnień SAP

• Analiza konfiguracji procesów biznesowych w SAP

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

• Minimum 3 lata doświadczenia i dobra znajomość najnowszych technologii w międzynarodowej, skomplikowanej strukturze systemowej

• Znajomość SAP w obszarze ECC / CRM / HCM / GRC / EP / PO / DB HANA

• Doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań z wymienionych obszarów: SAP Security i GRC

• Dobra znajomość pojęć audytowych IT i kontroli wewnętrznej

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Twoim dodatkowym atutem będzie:

• Znajomość SAP IDM (lub innego narzędzia do zarządzania tożsamością i dostępu użytkowników)

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

• Bogaty pakiet socjalny w tym: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, kilka rodzajów kart sportowych, playstation, piłkarzyki, masaże i pokój do drzemki w biurze (zobacz nasze biuro).

• Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego i regularne awanse.

• Pakiet szkoleniowy, w tym: szkolenia z metodologii EY oraz szkolenie techniczne SAP.

• Dostęp do SAP Learning Hub oraz wielu wewnętrznych systemów demonstracyjnych.

• Dofinansowanie do certyfikatów.

• Pracę przy projektach dla największych i najbardziej prestiżowych firm na świecie.

• Elastyczne godziny pracy.

• Możliwość częściowej pracy zdalnej

• Spotkania integracyjne.

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami. Aplikuj i dołącz do nas!

DirectEmployers