EY Jobs

Job Information

EY Senior Consultant – Tax M&A z doświadczeniem w obszarze bieżącego doradztwa podatkowego in Warszawa, Poland

Senior Consultant – Tax M&A z doświadczeniem w obszarze bieżącego doradztwa podatkowego

Tax

Requisition # WAR001WA

Post Date Jul 08, 2021

Zespół International Transaction Tax Service s zajmuje się szeroko pojętym wsparciem transakcyjnym (Tax M&A) oraz doradztwem w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Zespół International Transaction Tax Services daje okazję brania czynnego udziału w największych transakcjach realizowanych na rynku polskim, w szerokim spektrum branż. Oferujemy możliwość rozwoju wiedzy z zakresu podatków międzynarodowych oraz dajemy możliwość poznania zagranicznych systemów podatkowych. Obecnie szukamy osoby, która oprócz realizacji projektów transakcyjnych, będzie wspierała proces świadczenia usług bieżącego doradztwa podatkowego na rzecz Klientów naszej praktyki.

Twoje główne zadania:

• Praca nad projektami typu Tax M&A (due diligence, strukturyzacje oraz doradztwo transakcyjne i post-transakcyjne)

• Praca nad rozwojem praktyki firmy w zakresie bieżącego doradztwa podatkowego (CIT, VAT, PIT)

• Koordynowanie i realizacja głównych zadań projektowych

• Bieżący kontakt z Klientami

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

• Min. 3-4-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu doradztwa podatkowego – preferowane w szczególności w obszarze bieżącego doradztwa podatkowego a także (opcjonalnie) Tax M&A

• Samodzielność w prowadzeniu projektów i bardzo dobra organizacji pracy

• Umiejętność odpowiedzialnej delegacji zadań

• Komunikatywność i dojrzałość w komunikacji

• Otwartość na nowe wyzwania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

• Doświadczenie w pracy z funduszami inwestycyjnymi

• Uprawnienia doradcy podatkowego

• Umiejętność identyfikacji obszarów do rozwoju praktyki firmy oraz zespołu w zakresie bieżącego doradztwa podatkowego

Kogo szukamy:

Szukamy ambitnej i proaktywnej osoby, która lubi stawiać czoła nowym wyzwaniom. Cenimy sobie kreatywność i indywidualne podejście do spraw.

Oferujemy:

  • Szansę na zdobycie unikatowej wiedzy i stanie się ekspertem w zakresie podatków międzynarodowych

  • Możliwość udziału w ciekawych i rozwijających projektach

  • Elastyczny czas i miejsce pracy

  • Odpowiednie narzędzia do rozwoju w obszarach zainteresowań

Tworzymy miejsce przyjazne dla osób z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

DirectEmployers