EY Jobs

Job Information

EY Senior Consultant – Tax M&A z doświadczeniem w obszarze cen transferowych in Warszawa, Poland

Senior Consultant – Tax M&A z doświadczeniem w obszarze cen transferowych

Tax

Requisition # WAR001WC

Post Date Jul 08, 2021

Zespół International Transaction Tax Service s zajmuje się szeroko pojętym wsparciem transakcyjnym (Tax M&A) oraz doradztwem w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Zespół International Transaction Tax Services daje okazję brania czynnego udziału w największych transakcjach na rynku polskim w różnych branżach. Oferujemy możliwość rozwoju wiedzy z zakresu podatków międzynarodowych oraz dajemy możliwość poznania zagranicznych systemów podatkowych. Obecnie szukamy osoby, która będzie wspierała proces świadczenia usług w zakresie cen transferowych na rzecz Klientów naszej praktyki.

Twoje główne zadania:

• Praca nad rozwojem praktyki firmy w zakresie wspierania Klientów w obszarze cen transferowych

• Koordynowanie i realizacja głównych zadań projektowych

• Bieżący kontakt z Klientami

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

• Min. 3-4-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu doradztwa podatkowego – preferowane w szczególności w obszarze doradztwa związanego z cenami transferowymi a także (opcjonalnie) Tax M&A

• Samodzielność w prowadzeniu projektów i bardzo dobra organizacji pracy

• Umiejętność odpowiedzialnej delegacji zadań

• Komunikatywność i dojrzałość w komunikacji

• Otwartość na nowe wyzwania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

• Doświadczenie w pracy z funduszami inwestycyjnymi

• Uprawnienia doradcy podatkowego

• Umiejętność identyfikacji obszarów do rozwoju praktyki firmy oraz zespołu w tematach związanych z cenami transferowymi

Kogo szukamy:

Szukamy ambitnej i proaktywnej osoby, która lubi stawiać czoła nowym wyzwaniom. Cenimy sobie kreatywność i indywidualne podejście do spraw.

Oferujemy:

  • Szansę na zdobycie unikatowej wiedzy i stanie się ekspertem w zakresie podatków międzynarodowych

  • Możliwość udziału w ciekawych i rozwijających projektach

  • Elastyczny czas i miejsce pracy

  • Odpowiednie narzędzia do rozwoju w obszarach zainteresowań

Tworzymy miejsce przyjazne dla osób z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

DirectEmployers