EY (Senior) Data Scientist w zespole Data Science in Warszawa, Poland

(Senior) Data Scientist w zespole Data Science

Tax

Requisition # WAR0012Q

Post Date Jan 10, 2019

Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu Data Science, w którym ludzie realizują w pracy swoją pasję. Budujemy komponenty analityczne/ML/AI, konstruujemy prototypy, tworzymy architekturę rozwiązania i czuwamy nad wdrożeniem. Aplikujemy najnowsze algorytmy do pozyskiwania informacji z tekstu, przetwarzamy duże wolumeny danych, tworzymy modele predykcyjne, oraz rozwiązania inteligentnej automatyzacji.

Twoje główne zadania:

Implementacja i doskonalenie istniejących systemów Sztucznej Inteligencji w zakresie:

  • Numerycznej reprezentacji treści tekstowych (word2vec, FastText, Flair, BERT);

  • Klasyfikacji dokumentów (LSTM, CNN, HAN);

  • Tagowania teksu i.e. NER, PoS (LSTM-CRF, Bi-LSTM);

  • Przetwarzania obrazu (R-CNN).

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Ukończone studia wyższe (preferowane kierunki to informatyka, matematyka, statystyka lub pokrewne);

  • rozumienie algorytmów uczenia maszynowego (w tym głębokiego) i zagadnień związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji;

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w realizacji projektów związanych z uczeniem maszynowym;

  • Doświadczenie w dziedzinie przetwarzania języka naturalnego (NLP);

  • Praktyczna znajomość języków programowania (Python);

  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzi służących do Deep Learningu (Tensorflow, pyTorch);

  • Unix/Linux;

  • Pasja do tworzenia kompletnych rozwiązań/produktów Data Science;

  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie;

  • Umiejętność i chęć pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość architektury rozwiązań AI (w tym rozwiązań chmurowych np. AWS, Azure, GCD);

  • Znajomość narzędzi służących do przetwarzania dużych zbiorów danych (Hadoop, Spark, Hive);

  • Doświadczenie w tworzeniu prostych web-owych interfejsów (HTML, Flask, Plotly).

Oferujemy:

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;

  • Udział w budowie pionierskich rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii;

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla klientów w Polsce i za granicą;

  • Dostęp do nowoczesnej infrastruktury obliczeniowej;

  • Wsparcie w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów;

  • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości;

  • Indywidualnie projektowana mapa szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie;

  • Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji;

  • Wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą;

  • Rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego career consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych;

  • Program EY Care & Wellness, a w nim: masaże, karty sportowe, opieka zdrowotna, PlayStation, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Biuro z ładnym widokiem, w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie aplikacji on-line oraz dołączenie życiorysu.

EY refers to the global organization, and may refer to one or more, of the member firms of Ernst & Young Global Limited, each of which is a separate legal entity. Ernst & Young Global Limited, a UK company limited by guarantee, does not provide services to clients.

DirectEmployers