EY Senior – Dział Doradztwa Podatkowego, Zespół Podatków Pośrednich in Warszawa, Poland

Senior – Dział Doradztwa Podatkowego, Zespół Podatków Pośrednich

Tax

Requisition # WAR000UP

Post Date Jun 26, 2018

Dział Doradztwa Podatkowego

Przedsiębiorstwa muszą stale poprawiać wyniki i utrzymywać tę tendencję w gwałtownie zmieniającym się środowisku biznesowym. Nasi doradcy dzielą się z klientami doświadczeniem wynikającym ze współpracy z najważniejszymi organizacjami na świecie, wprowadzając zmiany, które pozwolą naszym klientom uzyskiwać wymierną i trwałą poprawę wyników osiąganych przez ich firmy.

Tworzymy odpowiedni i interdyscyplinarny zespół, stosujemy spójne i sprawdzone metodologie oraz globalne narzędzia. W pełni korzystamy z globalnego zasięgu oraz możliwości i doświadczenia firmy EY. Pracujemy tak, aby klienci mogli skorzystać z naszego szerokiego doświadczenia w danym sektorze, dogłębnej znajomości tematu oraz z najnowszych rozwiązań wypracowanych w trakcie projektów realizowanych przez nas na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektów doradczych z zakresu doradztwa w zakresie podatków pośrednich(VAT, cło, akcyza, podatek od gier);

  • zarządzanie zespołem projektowym;

  • udział w projektach rozwojowych zespołu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • 3, 4-letniego doświadczenia w dziedzinie doradztwa podatkowego w obszarze podatków pośrednich;

  • teoretycznej i praktycznej znajomości zagadnień podatkowych, szczególnie w zakresie podatku od towarów i usług (preferowane doświadczenie z zakresu projektów doradczych a nie compliance);

  • kwalifikacje Doradcy Podatkowego będą dodatkowym atutem;

  • wyższego wykształcenia;

  • zdolności analitycznych;

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;

  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • prestiżowe projekty dla największych firm krajowych i zagranicznych;

  • możliwość współpracy z międzynarodową grupą ekspertów EY;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pakiet szkoleniowy (szkolenia twarde i miękkie, finansowanie kwalifikacji zawodowych, studiów podyplomowych, kursów językowych);

  • bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa oraz unikatowy program EY Care & Wellness;

  • pracę w komfortowych warunkach biurowych oraz dogodnej lokalizacji (rondo ONZ);

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie aplikacji on-line oraz dołączenie życiorysu.

EY to międzynarodowa firma świadcząca usługi doradcze w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego i transakcyjnego. Zatrudniamy ponad 2900 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 212 000 pracowników z 700 biur w 140 krajach.