EY Jobs

Job Information

EY Seniorka/Senior, Strategia i Transakcje (Finansowe Due Diligence) in Warszawa, Poland

Seniorka/Senior, Strategia i Transakcje (Finansowe Due Diligence)

Strategy and Transactions

Requisition # WAR001WD

Post Date 2 days ago

W EY zyskujesz wsparcie w realizacji celów zawodowych i prywatnych. Zdobywasz cenne doświadczenia i stawiasz czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku. Samodzielnie budujesz swoją karierę, przy naszym pełnym wsparciu. Gdziekolwiek jesteś, w EY masz szansę być sobą: wyrażać swoje zdanie, energię i entuzjazm.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Uczestniczymy w transakcjach fuzji i przejęć, pomagając naszym klientom (funduszom private equity oraz podmiotom strategicznym) w obszarze corporate finance poprzez przeprowadzane badania finansowego due diligence, identyfikując najważniejsze kwestie finansowe, o których powinni wiedzieć nasi klienci. Przygotowujemy również naszych klientów do procesów sprzedaży ich spółek poprzez projekty vendor due diligence.

Twoje główne zadania

• analiza finansowa spółek będących przedmiotem potencjalnych transakcji,

• zarządzanie zespołem podczas bieżących zadań pod opieką menadżera,

• identyfikowanie potencjalnych ryzyk finansowych związanych z inwestycją,

• przygotowywanie raportów z badania finansowego due diligence,

• wsparcie w rozwoju pozostałych członków zespołu podczas projektów,

• współpraca z inwestorami strategicznymi i finansowymi podczas due diligence,

• pomoc w przeglądzie umów zakupu sprzedaży udziałów od strony finansowej.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

• wykształcenie wyższe finansowe / ekonomiczne lub pokrewne,

• 3 - 4 letnie doświadczenie praktyczne w obszarze audytu i/lub doradztwa transakcyjnego i/lub procesów due diligence,

• znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• biegłość w posługiwaniu się pakietem MS Office (głównie Excel i Power Point).

Twoim dodatkowym atutem będzie

• kwalifikacja Biegłego Rewidenta, ACCA, CFA, umiejętność obsługi bardziej zaawansowanych narządzi (SQL, PowerBI, itp.).

Kogo szukamy

Poszukujemy osób, które charakteryzuje:

• proaktywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów,

• umiejętność pracy w zespole i koordynacji małych zespołów projektowych,

• bardzo dobra organizacja pracy pod presją czasu i samodzielności w działaniu.

Oferujemy

• możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie,

• udział w interesujących projektach dla topowych firm,

• naukę od najlepszych specjalistów w swojej branży,

• realne możliwości rozwoju,

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• pakiet szkoleniowy (szkolenia miękkie, certyfikacje),

• kwalifikacje eksperckie (np. ACCA) oraz certyfikaty,

• indywidulną mapę szkoleń

• elastyczny czas i miejsce pracy

• dedykowanego Career Counselora

• atrakcyjne i elastyczne wynagrodzenie,

• bogaty pakiet socjalny: program EY Care & Wellness (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, zniżki),

• biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji.

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

DirectEmployers