EY Specjalista ds. kadr i płac, Dział Usług Księgowych, Warszawa in Warszawa, Poland

Specjalista ds. kadr i płac, Dział Usług Księgowych, Warszawa

Tax

Requisition # WAR000X0

Post Date May 18, 2018

Miejsce pracy: Warszawa

Dział Usług Księgowych wraz z zespołami EY w poszczególnych krajach regionu, specjalizuje się w świadczeniu usług sprawozdawczości finansowej i podatkowej dla Spółek będących częścią międzynarodowych korporacji, na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu, Indii oraz Afryki (EMEIA).

Posiadamy głęboką wiedzę, którą łączymy w naszej pracy z praktycznym doświadczeniem w zakresie polskich i międzynarodowych standardów księgowych.Proponujemy naszym Klientom rozwiązania w zakresie prowadzenia księgowości oraz administrowania wynagrodzeniami i dokumentacją personalną. Nasze usługi wspomagają prowadzenie biznesu i pozwalają koncentrować się na tych obszarach działalności, które budują wartość.

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektów z zakresu obsługi kadrowo-płacowej dla klientów biznesowych,

  • udział w projektach rozwojowych działu oraz wdrażanie nowych usług,

  • doradztwo dla klientów biznesowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • około 2-3-letniego doświadczenia zawodowego w zakresie realizacji obsługi kadrowo-płacowej,

  • znajomości zasad naliczania wynagrodzenia, przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,

  • znajomości programów płacowo - kadrowych,

  • bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego w mowie i piśmie,

  • dobrej znajomości programu Excel,

  • wykształcenia wyższego,

  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania,

  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość programu Simple

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie,

  • dtabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • pracę w siedzibie głównej firmy przy rondzie ONZ,

  • pakiet szkoleniowy,

  • bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, Benefit System oraz program EY Care & Wellness.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie aplikacji on-line i załączenie CV.

O EY

Jesteśmy światowym liderem w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Wraz z naszymi klientami, największymi światowymi organizacjami, realizujemy projekty, które pozwalają maksymalnie wykorzystać ich potencjał rynkowy. Ponad 290 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w ponad 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań.