EY Jobs

Job Information

EY Starszy Konsultant ds. VAT Warszawa in Warszawa, Poland

Starszy Konsultant ds. VAT Warszawa

Tax

Requisition # WAR0016L

Post Date Apr 12, 2019

EY jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. W Polsce zatrudniamy ponad 2500 profesjonalnych doradców i audytorów. Świadczymy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego, w tym badania bezpieczeństwa systemów informatycznych, doradztwa podatkowego, transakcyjnego, doradztwa w zakresie ulg i dotacji inwestycyjnych.

W EY masz szansę dołączyć do grona świetnie wykwalifikowanych specjalistów. Czeka Cię praca nad różnorodnymi projektami, także w środowisku międzynarodowym. Nasi pracownicy mają stały dostęp do atrakcyjnych szkoleń i światowych zasobów wiedzy firmy. Zasady promocji i rozwój zawodowy opieramy na obiektywnej ocenie pracownika. Liczy się wiedza, umiejętności, pomysłowość i skuteczność działania oraz zdolność pracy w zespole. U nas uczysz się szybciej, bo zdobywasz doświadczenie w różnych dziedzinach i pracujesz z najlepszymi. Dołącz do nas i zacznij od poważnych wyzwań.

W związku z rozwojem naszego Działu podatkowego w ramach Centrum podatkowego EMEIA poszukujemy starszego konsultanta w zakresie podatków pośrednich / VAT do naszego biura w Warszawie lub w Łodzi .

Starszy Konsultant ds. VAT

Miejsce pracy: Warszawa, Łódź

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z zakresu ekonomii, podatków, rachunkowości

  • Minimum 4 lat doświadczenia zawodowego w zakresie podatku VAT

  • Znajomości regulacji polskich i międzynarodowych w zakresie podatków pośrednich

  • Biegłej znajomości j. angielskiego i j. polskiego. Każdy dodatkowy europejski językbędzieatutem

  • Bardzo dobrej znajomości programu Excel

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania

  • Zdolność do pracy niezależnej / samodzielnej

  • Innowacyjności i ukierunkowania na rozwiązanie problemów

  • Umiejętności pracy w zespole z silnymi umiejętnościami komunikacyjnymi

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja przygotowanych deklaracji VAT

  • Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów merytorycznych i technicznych

  • Udział w rozwijaniu, implementowaniu procesów dla nowych klientów

  • Udział w przejmowaniu procesów od klientów

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, szkolenia, certyfikacje,

  • Bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa oraz program EY Care & Wellness(masaże firmowe, zniżki, wydarzenia).

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza online i załączenie CV w języku polskim i/lub angielskim.

EY refers to the global organization, and may refer to one or more, of the member firms of Ernst & Young Global Limited, each of which is a separate legal entity. Ernst & Young Global Limited, a UK company limited by guarantee, does not provide services to clients.

DirectEmployers